Zavoláme vám

chci pronajmout online

Jak to funguje?

JE TO JEDNODUCHÉ: JEDNA SCHŮZKA, SMLOUVA A MÁTE VYHRÁNO!

Od této chvíle se o byt staráme my a vy si užíváte výhody pravidelného měsíčního pasivního příjmu. Veškerá rizika a povinnosti jdou za námi.

Podívejte se,
jak je to snadné!

Zavoláme si

Zavoláte nám nebo vyplníte formulář a my se vám během 24 hodin ozveme (i o víkendu) a domluvíme si schůzku v čase, který vám bude vyhovovat. Nejlepší je sejít se přímo v bytě, který chcete pronajmout, ale můžete zvolit i jiné místo.

Sejdeme se

Na schůzce probereme vaše představy o pronájmu a detailně vám vysvětlíme, jak naše služba funguje a jaké všechny výhody vám přináší. Prohlédneme si váš byt, který chcete pronajmout, a následně vám zašleme cenovou nabídku.

Dohodneme podmínky

Po prohlídce bytu, dohodnutí všech podrobností a doby trvání nájmu a případné úpravě podmínek tak, aby pro vás byla smlouva vyhovující, podepíšeme nájemní smlouvu a převezmeme váš byt.

Převezmeme rizika

Jakmile byt na základě smlouvy převezmeme, veškerá rizika spojená s nájmem bytu jdou za námi. Přepíšeme veškeré energie na nás a nastavíme trvalý příkaz k pravidelné úhradě nájmu na váš účet. Vám tak chodí nájem i když je byt neobsazený, nebo nájemník neplatí.

Vybereme podnájemníka

Nemovitost připravíme k podnájmu, profesionálně nafotíme a připravíme inzertní kampaň. Zájemce důkladně prověříme v rejstřících i při pohovoru a zvýšíme tak pravděpodobnost, že bude slušný a byt neponičí.

Obsadíme byt 

Podepíšeme podnájemní smlouvu, zařídíme přepis energií, vyřídíme pojištění. V průběhu podnájmu byt kontrolujeme a komunikujeme s podnájemníkem. Menší opravy ihned vyřešíme, větší s vámi projednáme a zajistíme.

Najdeme nového zájemce

Pokud zjistíme, že se někdo k vašemu bytu chová nevhodně, podnajmeme byt jinému zájemci. Po ukončení podnájmu byt uklidíme a připravíme na příchod nového podnájemníka, kterého najdeme.

  Přihlášení do mého účtu
  Zapomenuté heslo