Jsme tím nejspolehlivějším nájemníkem

Díky letité praxi vám dokážeme pomoci v každé oblasti, která se s pronajímáním pojí. Spokojenost našich klientů a férové jednání je pro nás na prvním místě.

Naším posláním je změna realitního trhu

K založení společnosti nás inspirovala naše vlastní zkušenost. V roce 2014 jsme řešili problémy s pronajímáním vlastních nemovitostí. Správce za nic neručil, nájemníci se vybírali podle toho, kdo byl ochoten zaplatit víc, málokdo někoho prověřoval. Když byl byt neobsazený, nic jsme nedostali. Stav nájemního bydlení byla jedna velká katastrofa. Jako majitelé jsme neměli žádné jistoty.

Naše služba chce majitelům nemovitostí tyto jistoty dopřát. Proto garantujeme nájemné, stav bytu, ale také spolehlivé nájemníky. Chceme, abyste pronajímali bez starostí a s jistotou. Těší nás, že můžeme přispět ke zlepšování a narovnání misek vah na trhu s pronájmy.

Pronájem bez starostí a s garantovaným nájemným

Našim klientům poskytujeme maximální servis. Férové jednání a otevřená komunikace je u nás na prvním místě. Naším posláním je podání pomocné ruky při pronajímání bytu. Společně s majiteli se domluvíme na garantovaném nájemném. Sepíšeme s nimi smlouvu, a tak se staneme jejich ideálním nájemníkem. Následně do bytu najdeme nejvhodnější podnájemníky. Postaráme se o inzerci, sepsání smluv a potřebné dokumentace, o komunikaci s podnájemníky, ale také o stav bytu. Naši klienti se nemusí o nic starat. Každý měsíc pouze kontrolují, že jim na účtu přistálo nájemné. Nezáleží přitom, zda je byt prázdný nebo podnájemník nezaplatil. My nájemné platíme za každé situace.

Spokojenost našich klientů na prvním místě

Naším cílem je spokojený klient, který svůj byt pronajímá s maximálním ziskem. Jsme si vědomi velké důvěry, kterou nám majitel prokáže tím, že nám svěří svůj byt. Proto k němu přistupujeme jako k obchodnímu partnerovi a k jeho bytu jako k vlastnímu majetku. Hlídáme, aby byl byt v co nejlepší kondici a postaráme se i o potřebné opravy. Věříme, že otevřená komunikace vede k oboustranné spokojenosti.

Staráme se o bezstarostný pronájem bytů s garantovaným nájemným

Jsme profesionálové, někteří z nás mají 19 let zkušenosti, a tak vědí, jak to na realitním trhu chodí. Proto vám můžeme nabídnout vysokou kvalitu a úroveň našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

Hluboce si vážíme každého klienta, který se rozhodl do našich rukou svěřit svoji nemovitost. Uvědomujeme si důvěru, kterou v nás klient má, ale také vysokou zodpovědnost pramenící z jeho důvěry. Proto naše služby neustále zlepšujeme a jsme vám k dispozici kdykoliv je to potřeba. Věříme, že osobní přístup, férové jednání a profesionalita je klíčem k oboustranné spokojenosti.

Náš tým se postará o to, abyste ušetřili čas, vydělali na nájemném, neřešili problémy s nájemníky ani opravami, těšili se z jistoty pravidelného nájemného a měli jistotu perfektního stavu bytu za jakýchkoliv okolností.

Důvody, proč spolupracovat s námi

Garantujeme nájemné vždy a včas

Každý měsíc v dohodnutý den vám na účtě přistane garantovaný nájem, a to i v případě, že je byt neobsazený nebo nám nájemník nezaplatil.

Garantujeme stav bytu

Prasklé topení, rozbité okno nebo jiné komplikace? O váš byt budeme pečovat a po ukončení spolupráce jej vrátíme v původním stavu. O stavu bytu vás pravidelně informujeme.

S námi získáte víc

Šetříte své náklady i svůj čas, a přesto dosáhnete vyššího zisku. Neřešíte problémy s neobsazeným bytem a každý rok se domluvíme na aktualizaci nájemného.

Pronajímáte bez starostí

Vyřešíme pojištění, neplatiče, stav bytu, smlouvy i energie. O byt se zkrátka postaráme od A do Z. Vy jen kontrolujete, zda vám na účet chodí dohodnutý garantovaný nájem.

Získáte ideálního nájemníka

Nájemní smlouvu uzavřeme mezi sebou, takže se staneme vaším ideálním a dokonalým nájemníkem. Do vašeho bytu najdeme nejvhodnější podnájemníky. Vy pronajímáte nám, my našim podnájemníkům.

Jsme tu pro vás

Pronajímejte bez starostí a rizik. S námi zažijete na vlastní kůži, jak může být pronajímání snadné. Postaráme se o inzerci, vyhledání podnájemníka, sepsání smluv. Zkrátka o veškerou agendu, která se pronajímáním bytů pojí.
Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Robert Urban

Obchodní ředitel

Stálý nájem v médiích

Je o nás slyšet. Přečtěte si zajímavé články v mediích.

Jak vyřešit pronajímání bytu na dálku? To je otázka, která trápí nejednoho pronajímatele, který žije v jiném městě nebo dokonce v jiné zemi. Byla by škoda se

Číst více

Pronajímání bytu se popisuje jako cesta k příjemnému pasivnímu příjmu. Pasivnímu? S pronájmem se pojí řada povinností, které spolknou čas a často i peníze. Prozradíme,

Číst více

Myslíte, že stanovení ceny za pronájem je hračka? Právě otázka výše nájmu si žádá výborně promyšlenou strategii. Pronájem by totiž neměl být předražený, ale ani zbytečně levný. Jak cenu za byt správně vybalancovat?

Číst více

Reference od klientů

Libor Šmejkal, Praha

Dosavadní uznání pracovníkům Stálý Nájem za projevenou pracovní nasazenost i za způsob jednání, který doposud projevují z mé strany je velmi dobrý přístup a plně jim patří. Doufám, že dosavadní způsob projevu pracovníků Stálý Nájem i při řešení nenadálých situací bude i nadále profesionální.

Libor Šmejkal, Praha
Petr Pokorný, Dobříš

Se Stálým nájmem mám moc dobrou zkušenost. Nejdříve jsem byt pronajímal sám, ale bohužel jsem narazil na neplatiče. Na první pohled se zdáli slušní, tak jsem měl radost, že mám v bytě bezproblémové lidi. Jenže zhruba od třetího měsíce přestali platit, a tak pro mě začal nepříjemný kolotoč kolem vymáhání dlužného nájemného. Jakmile jsem to vyřešil, obrátil jsem se na Stálý nájem, kde neplacení nájemného rozhodně nehrozí.

Petr Pokorný, Dobříš
Malinovi, Olomouc

Zdědili jsme byt na opačné straně České republiky. Říkali jsme si, že by bylo škoda ho nechat nevyužitý a už vůbec jsme ho nechtěli prodávat. Jenže kvůli jeho pronajímání bychom museli jezdit přes půlku republiky. Známí nám doporučili Stálý nájem. Komunikace s nimi byla a je bezvadná. O všechno se postarají za nás. My nemusíme nic řešit. Důležitá rozhodnutí s námi konzultují, o zbytek se postarají sami. Jsme rádi, že se byt užívá a my kvůli němu nemusíme cestovat.

Malinovi, Olomouc
Glorie Kadeřábková, Příbram

Proč bych doporučila Stálý nájem? Protože se mnou jednají fér. Je vidět, že vědí, co dělají. Už když jsem viděla hotový inzerát na svůj byt, tak mi bylo i jako laikovi jasné, že je mnohem hezčí než ostatní, které jsem našla na inzertním portálu. Do bytu rychle našli nájemníky, vyřídili veškeré smlouvy a pojištění a mě chodí pravidelné nájemné. Takto si představuji skutečný pasivní příjem.

Glorie Kadeřábková, Příbram
Iveta Malá, Praha

Dlouho jsem byt pronajímala sama. Ale stálo mě to spoustu času. Pořád jsem musela řešit nějaké opravy a úpravy. Nájemníci mi volali i o víkendu a o dovolené, takže jsem musela být pořád připravená řešit nějakou krizovku. Se Stálým nájmem mi všechny tyto starosti odpadly. Nic neřeším, nájem chodí, a když je něco potřeba vyřídit, komunikace se zaměstnanci Stálého nájmu je úplně v pohodě.

Iveta Malá, Praha