Zjistěte, za jak vysoké nájemné můžete svůj byt pronajímat

S námi pronajímáte s vyšším ziskem a bez starostí a rizik. Garantujeme pravidelné nájemné i stav bytu. Vyplňte krátký formulář a zjistěte, za kolik s námi byt pronajmete.

Jakou nemovitost chcete pronajímat s vyšším výnosem a bez rizika?

Majitelé si často lámou hlavu nad otázkou, jakou cenu si říct za pronájem svého bytu. Stačí vyplnit krátký dotazník a zjistit, za kolik můžete pronajímat.

Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů

Žádné starosti. My se staráme, vy si užíváte

Garantujeme nájemné vždy a včas

Každý měsíc v dohodnutý den vám na účtě přistane garantovaný nájem, a to i v případě, že je byt neobsazený nebo nám nájemník nezaplatil.

Garantujeme stav bytu

Prasklé topení, rozbité okno nebo jiné komplikace? O váš byt budeme pečovat a po ukončení spolupráce jej vrátíme v původním stavu. O stavu bytu vás pravidelně informujeme.

S námi získáte víc

Šetříte své náklady i svůj čas, a přesto dosáhnete vyššího zisku. Neřešíte problémy s neobsazeným bytem a každý rok aktualizujeme výši nájemného.

Pronajímáte bez starostí

Vyřešíme pojištění, neplatiče, stav bytu, smlouvy i energie. O byt se zkrátka postaráme od A do Z. Vy jen kontrolujete, zda vám na účet chodí dohodnutý garantovaný nájem.

Získáte ideálního nájemníka

Nájemní smlouvu uzavřeme mezi sebou, takže se staneme vaším ideálním a dokonalým nájemníkem. Do vašeho bytu najdeme nejvhodnější podnájemníky. Vy pronajímáte nám, my našim podnájemníkům.