Zavoláme vám

Nacenitpronájem
Nacenitpronájem

Jak funguje pronájem bytu online?

BEZ PROHLÍDKY, BEZ SCHŮZEK: PRONAJMĚTE BYT BEZPEČNĚ Z POHODLÍ DOMOVA!

Stačí setkání na dálku a pár fotografií, připravíme vám smlouvu na míru a máte pronajmuto. Užijte si výhody garantovaného nájmu bez starostí.

Zavoláme si

Zavoláte nám nebo vyplníte formulář a my se vám během 24 hodin ozveme (i o víkendu) a domluvíme si telefonát nebo videohovor v čase, který vám bude vyhovovat. Počítejte s tím, že tato „schůzka na dálku“ bude trvat asi 45 minut.

Dáme řeč telefonicky či online

K videohovoru s námi můžete použít běžné aplikace jako Skype, WhatsApp apod. Postačí však i obyčejný telefonát. Probereme vaše představy o pronájmu a detailně vám vysvětlíme, jak naše služba funguje, jaké všechny výhody vám přináší a co všechno pro vás dokážeme udělat. Řekneme vám, jaké doplňující informace od vás budeme potřebovat.

Pošlete nám snímky bytu

Abychom si mohli udělat co nejpřesnější představu o vaší nemovitosti, budeme potřebovat její fotografie. Žádné obavy, amatérské fotky z mobilu jsou vyhovující. Poslouží nám jen k vytvoření co nejlepší cenové nabídky. Poradíme vám, co všechno a jak máte nafotit. Fotografie nám pošlete pomocí mobilní aplikace, e-mailem či MMS zprávou.

Dohodneme podmínky

Na základě informací z rozhovoru a zaslaných snímků pro vás připravíme cenovou nabídku na míru. Pošleme vám návrh, jak by mohla garance nájemného vypadat. Poté doladíme všechny podrobnosti a případně upravíme podmínky tak, aby byl pro vás pronájem co nejvýhodnější. Pak už se jen za vámi zastavíme kvůli předání klíčů (na základě protokolu o zapůjčení klíčů).

Byt zkontrolujeme a nafotíme

S vaším souhlasem – a bez vaší přítomnosti – navštívíme váš byt určený k pronájmu. Zkontrolujeme, zda získané informace odpovídají skutečnosti, byt nafotíme včetně měřáků vody, tepla, plynu, elektřiny (slouží ke kontrole skutečného stavu ke dni předání). Poté se s vámi domluvíme na způsobu a formě podpisu nájemní smlouvy a předávacího protokolu a na předání klíčů.

Převezmeme rizika

Jakmile byt na základě smlouvy převezmeme, profesionálně jej nafotíme pro účely prezentace. Přepíšeme veškeré energie na nás a nastavíme trvalý příkaz k pravidelné úhradě nájmu na váš účet. Od této chvíle jdou veškerá rizika spojená s nájmem bytu za námi. Vám bude pravidelně chodit nájemné, a to i v případě, že byt bude neobsazený nebo nájemník nezaplatí.

Vybereme podnájemníka

Nemovitost připravíme k podnájmu, spustíme inzertní kampaň a oslovíme naše klienty hledající pronájem bytu. Zájemce důkladně prověříme a položíme mu pár otázek. Tím zvýšíme pravděpodobnost, že bude slušný a byt neponičí.

Obsadíme byt

Podepíšeme podnájemní smlouvu, zařídíme přepis energií, vyřídíme pojištění. V průběhu podnájmu byt kontrolujeme a komunikujeme s podnájemníkem. Menší opravy ihned vyřešíme, větší s vámi projednáme a zajistíme.

Najdeme nového zájemce

Pokud zjistíme, že se někdo k vašemu bytu chová nevhodně, podnajmeme byt jinému zájemci. Po ukončení podnájmu byt uklidíme a připravíme na příchod nového podnájemníka, kterého najdeme. Po vypršení platnosti nájemní smlouvy uzavřené s vámi vám předáme zpět uklizený a nepoškozený byt.

Chci sjednat online schůzku

Chcete v bytě spolehlivého nájemníka? Domluvit nezávaznou schůzku
  Přihlášení do mého účtu
  Zapomenuté heslo