Reference

NEJSME REALITKA, ALE REALITÁM ROZUMÍME

Přečtěte si co o náš říkají naši reální klienti

Josef H., Praha

Se společností Stálý nájem spolupracuji již 3 roky. Plnění smlouvy bylo vždy bez problémů a jednání o řešení drobných problémů v bytě bylo vždy korektní. Doporučil jsem spolupráci s vaší firmou i své dceři.

Josef H., Praha
Libor Š., Praha

Dosavadní uznání pracovníkům Stálý Nájem za projevenou pracovní nasazenost i za způsob jednání, který doposud projevují z mé strany je velmi dobrý přístup a plně jim patří. Doufám, že dosavadní způsob projevu pracovníků Stálý Nájem i při řešení nenadálých situací bude i nadále profesionální.

Libor Š., Praha
Jarka, Praha 5, Stodůlky

Na řešení všech starostí okolo pronájmu nemám čas ani energii, a proto jsem ráda, že to za mě řeší Stálý nájem. Už 4 roky přes něj pronajímám svůj byt a jsem maximálně spokojená. S placením nájemného nebyl nikdy žádný problém.

Jarka, Praha 5, Stodůlky
Josef, Praha 6

Musím uznat, že za celé 4 roky, co Stálý nájem spravuje můj byt, jsme vždy všechno vyřešili k mojí spokojenosti. Jsem dost zaneprázdněný, a tak jsem rád, že se o byt nemusím v podstatě starat. Vždy vyřešíme jen nejnutnější věci. Jinak je Stálý nájem samostatný. Hlavně mi posílá včas nájemné, na kterém jsme se domluvili.

Josef, Praha 6
Jana, Praha 4, Braník

Svůj byt přes Stálý nájem pronajímám už 2 roky a jsem spokojená. Asi nejvíce oceňuji to, že za mě většinu povinností vyřeší někdo jiný. Pracovníci ze Stálého nájmu najdou řešení, pro každou situaci. No a samozřejmě je super ta jistota, že mi každý měsíc přijde nájemné.

Jana, Praha 4, Braník

Napsali o nás