Reference

NEJSME REALITKA, ALE REALITÁM ROZUMÍME

Přečtěte si co o náš říkají naši reální klienti

Petr Pokorný, Dobříš

Se Stálým nájmem mám moc dobrou zkušenost. Nejdříve jsem byt pronajímal sám, ale bohužel jsem narazil na neplatiče. Na první pohled se zdáli slušní, tak jsem měl radost, že mám v bytě bezproblémové lidi. Jenže zhruba od třetího měsíce přestali platit, a tak pro mě začal nepříjemný kolotoč kolem vymáhání dlužného nájemného. Jakmile jsem to vyřešil, obrátil jsem se na Stálý nájem, kde neplacení nájemného rozhodně nehrozí.

Petr Pokorný, Dobříš
Malinovi, Olomouc

Zdědili jsme byt na opačné straně České republiky. Říkali jsme si, že by bylo škoda ho nechat nevyužitý a už vůbec jsme ho nechtěli prodávat. Jenže kvůli jeho pronajímání bychom museli jezdit přes půlku republiky. Známí nám doporučili Stálý nájem. Komunikace s nimi byla a je bezvadná. O všechno se postarají za nás. My nemusíme nic řešit. Důležitá rozhodnutí s námi konzultují, o zbytek se postarají sami. Jsme rádi, že se byt užívá a my kvůli němu nemusíme cestovat.

Malinovi, Olomouc
Glorie Kadeřábková, Příbram

Proč bych doporučila Stálý nájem? Protože se mnou jednají fér. Je vidět, že vědí, co dělají. Už když jsem viděla hotový inzerát na svůj byt, tak mi bylo i jako laikovi jasné, že je mnohem hezčí než ostatní, které jsem našla na inzertním portálu. Do bytu rychle našli nájemníky, vyřídili veškeré smlouvy a pojištění a mě chodí pravidelné nájemné. Takto si představuji skutečný pasivní příjem.

Glorie Kadeřábková, Příbram
Iveta Malá, Praha

Dlouho jsem byt pronajímala sama. Ale stálo mě to spoustu času. Pořád jsem musela řešit nějaké opravy a úpravy. Nájemníci mi volali i o víkendu a o dovolené, takže jsem musela být pořád připravená řešit nějakou krizovku. Se Stálým nájmem mi všechny tyto starosti odpadly. Nic neřeším, nájem chodí, a když je něco potřeba vyřídit, komunikace se zaměstnanci Stálého nájmu je úplně v pohodě.

Iveta Malá, Praha
Milan Nejedlý, Praha

Na Stálém nájmu si nejvíce cením přístupu a samozřejmě pravidelného nájemného. Kdykoliv potřebuji něco řešit, vyjdou mi ochotně vstříc. Veškeré povinnosti vyřeší za mě a já jen čas od času podepíšu třeba dokumenty pro pojišťovnu, pokud se něco rozbije. Komunikace je bezproblémová, všechno funguje jak má, a tak jsem spokojený.

Milan Nejedlý, Praha

Napsali o nás