Zavoláme vám

Nacenitpronájem
Nacenitpronájem

Nejsme realitka, ale realitám rozumíme

NEJSME REALITKA, ALE REALITÁM ROZUMÍME

Víme, že pronajímat byt na vlastní pěst není snadné. Služba Stálýnájem.cz vám nabízí výhodnou smlouvu o nájmu, fair play jednání a podmínky.

Jaké je naše poslání?

Pomáháme vám vaše nemovitosti pronajímat efektivně a bez starostí. Nabízíme vysokou úroveň našich služeb s příslibem garantovaného nájmu, ať už je byt obsazený či nikoliv.

Váš byt svěřený do naší péče je pro nás známkou důvěry, kterou jste v nás vložili. Této důvěry si vážíme a uvědomujeme si zodpovědnost, která z ní plyne. Ke každé nemovitosti přistupujeme s maximální péčí a obezřetností. Pečlivě vybíráme slušné nájemníky s výbornou platební morálkou. Po celou dobu pronájmu dbáme o stav vašeho bytu, takže si můžete být jistí, že vám jej zpět vrátíme v takovém stavu, v jakém jste nám jej pronajali.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna. Jsme připraveni na vaše dotazy i potřeby konzultace. Pravidelně vás budeme zpravovat o tom, co se v bytě děje. O pronájmu budete mít dokonalý přehled, aniž byste mu museli věnovat svůj drahocenný čas, který můžete raději strávit s rodinou.

V čem se vyznáme?

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmů dokážeme pokrýt veškeré oblasti, které se s nimi pojí. Staráme se o to, abyste starosti neměli vy.

Ceny na trhu realit

Ceny realit jsou pro nás denním chlebem. Máme spolehlivé zdroje, takže dokážeme určit, jaká je obvyklá výše nájemného v dané lokalitě. Při tvorbě ceny garantovaného nájmu dostanete na výběr ze 3 možností, přičemž společně vybereme tu, která pro vás bude nejvýhodnější.

Prezentace nemovitosti

Vaši nemovitost dokážeme připravit tak, aby mezi ostatními vynikla. Byt jednoduše, ale přitom efektivně připravíme na profesionální focení. Vytvoříme inzertní kampaň, provedeme rešerši realitních webů a vaši nabídku zveřejníme na všech, které mají nejlepší potenciál. Díky těmto krokům nebude o zájemce nouze.

Prověření potenciálních nájemníků

S každým zájemcem se setkáme na osobní prohlídce bytu a dobře jej prověříme ve všech dostupných rejstřících. Tím se vyhneme neplatičům či jinak problémovým nájemníkům. Při prověřování postupujeme podle našich osvědčených kroků. Proto si můžete být jisti, že ve vašem bytě bude bydlet slušný člověk.

Papírování a úředničina

Smlouvy a veškeré potřebné dokumenty připravujeme s právníky a dalšími odborníky, kteří se zabývají problematikou realit a pronájmů. Můžete tedy klidně spát, protože všechny důležité náležitosti budou ve smlouvách správně ošetřeny. Kromě toho se postaráme o přepis energií na podnájemníka i o nezbytná pojištění.

Komunikujeme s podnájemníky

Víme, kolik času zabere vyřizování veškeré komunikace s nájemníky. Proto si na starost bereme i tuto stránku. Veškeré připomínky a požadavky, které podnájemníci mají, vyřešíme za vás. S podnájemníky komunikujeme e-mailem, telefonicky, ale také osobně. Kromě toho na sebe bereme i riziko neplatičů. Veškeré dluhy či pohledávky vyřešíme, aniž by se dotkly vás osobně.

Kontrolujeme a pečujeme o stav bytu

Dodržujeme pravidelné prohlídky bytu, abychom si byli naprosto jisti, že je udržován v perfektním stavu. Po naší návštěvě dostanete report, abyste věděli, co se v bytě děje. Postaráme se o veškerou nutnou údržbu a po konzultaci s vámi zajistíme i potřebné opravy. V případě odchodu podnájemníka byt kompletně připravíme na příchod nového. Při navrácení bytu do vašich rukou se postaráme o to, aby byl v takovém stavu, v jakém jsme jej od vás přebírali.

Kdo je tu ze Stálého nájmu.cz pro vás?

Pokud máte i vy zájem o naše služby, kontaktujte nás:

Chcete v bytě spolehlivého nájemníka? Domluvit nezávaznou schůzku
  Přihlášení do mého účtu
  Zapomenuté heslo