Zavoláme vám

Nacenitpronájem
Nacenitpronájem

Nejsme realitka, ale realitám rozumíme

NEJSME REALITKA, ALE REALITÁM ROZUMÍME

Víme, že pronajímat byt na vlastní pěst není snadné. Služba StálýNÁJEM.cz vám nabízí výhodnou smlouvu o nájmu, fair play jednání a podmínky.

Kdo je tu ze Stálého nájmu.cz pro vás?

Jarka

Lukáš

Jana

Tomáš

Yvonne

Milan

Robert

Martin

V čem se vyznáme?

Ceny

Jsme odborníci a máme spolehlivé zdroje informací, takže víme, jaká je aktuální výše obvyklého nájemného v konkrétní lokalitě.

Podnájmutí

Umíme byt perfektně připravit a profesionálně nafotit. Zajistíme atraktivní inzertní kampaň na co největším počtu realitních webů a tím zvýšíme vaše nájemné.

Prověření zájemců

Zjistíme informace o budoucím podnájemníkovi ve všech dostupných rejstřících a položíme mu důležité otázky, abychom zjistili jeho spolehlivost a schopnost pravidelně platit nájem.

Úřední úkony

Nájemní smlouvu, kterou s vámi podepíšeme, i podnájemní smlouvy připravuje právník, takže máte jistotu, že na nic důležitého nezapomeneme. Postaráme se o přepisy energií i o uzavření potřebných pojistek.

Komunikace s podnájemníky

Připomínky podnájemníků řešíme my, zajistíme údržbu i veškeré opravy (po dohodě s vámi), přebíráme na sebe i riziko neplatičů.

Péče o byt

Dbáme na to, aby byt byl neustále v dobrém stavu, a pravidelně jej kontrolujeme. Po odchodu nájemníka byt připravíme na další podnájem, po skončení smluvního vztahu s vámi ho uvedeme do původního stavu, uklidíme a vymalujeme.

Pokud máte i vy zájem o naše služby, kontaktujte nás:

Chcete v bytě spolehlivého nájemníka? Domluvit nezávaznou schůzku
  Přihlášení do mého účtu
  Zapomenuté heslo