Okolo bytu: Proč pronajímat byt přes společnost Stálý nájem?

Pronájem bytu je spojený s celou řadou povinností. Musíte například sestavit inzerát a hledat vhodného nájemníka. Dále si musíte stanovit cenu pronájmu a starat se o stav bytu, kontrolovat nájemné, upomínkovat atd. To všechno zabere poměrně hodně času. Naštěstí existuje služba Stálý nájem, která všechny tyto úkoly vyřeší za vás nebo s řešením pomůže, a navíc platí nájem, i když v bytě nikdo nebydlí, nebo podnájemník neplatí.

Výhody plynoucí z pronájmu bytu či domu

Pronájem je v současné době nejlepším způsobem, jak využít byt, ve kterém momentálně nebydlíte, koupili jste jej na investici nebo získali formou dědictví. Jestliže získáte poctivého a bezproblémového nájemníka, můžete se těšit na pravidelný příjem, který vám pokryje například splátku hypotéky. Odborníci ze Stálého nájmu, si od vás byt pronajmou a vyberou nejvhodnějšího kandidáta do vašeho bytu.

V současné době, která příliš nepřeje vlastnímu bydlení, jelikož je poměrně složité dosáhnout na hypotéku, případně splácet horentní sumy, se stále více lidí uchyluje k bydlení v pronájmu. Pronájem navíc, ve srovnání s jinými investicemi, patří k minimálně rizikovým investičním příležitostem. Je však nutné si uvědomit, že peníze nezískáte jen tak. S pronajímáním nemovitosti se pojí celá řada povinností, která stojí spoustu času a úsilí. Naštěstí je tu služba Stálý nájem, která se o pronájem vašeho bytu postará od A do Z.

Hledání vhodného nájemníka

Najít spolehlivého nájemníka není rozhodně jen tak. Narazit totiž můžete na osoby zatížené dluhy nebo exekucemi. Od těch se pravidelné placení nájmu příliš očekávat nedá. Co všechno musíte udělat, abyste si vybrali spolehlivého obyvatele své nemovitosti?