Zavoláme vám

Nacenitpronájem
Nacenitpronájem

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Jste realitní kancelář?  

Ne, nejsme realitní kancelář ani jiní zprostředkovatelé.

Jak často se mění nájemníci v bytě a jakou mám jistotu, že byt někdo tzv. nevybydlí?

Za stav vašeho bytu vám zodpovídáme, tudíž si dáváme pečlivý pozor na to, komu byt podnajímáme, a snažíme se na základě dostupných registrů a informací zjistit maximální množství informací o budoucím podnájemci. Kdyby přesto k poškození došlo, uvedeme byt do původního stavu. Za to zodpovídáme v rámci našeho servisu.

Kdo vyhledá nového nájemníka a postará se o ukončení stávajícího smluvního vztahu? A co se bude dít v době, kdy bude byt prázdný?

Byt od stávajícího podnájemníka převezmeme a vyhledáme vhodného nového podnájemníka. Zajistíme úklid bytu a připravíme jej k dalšímu pronájmu. S novým podnájemníkem pak opět uzavřeme podnájemní smlouvu a zajistíme přepisy energií. V době, kdy bude byt prázdný, se pro vás nic nemění. Vy své nájemné dostáváte stále, jako by byl byt stále obsazený.

Za jak dlouho náš byt pronajmete a co když nebude nájemník platit?

Snažíme se byt pronajmout co nejdříve, netrvá to většinou ani měsíc. Pokud by nájemník neplatil, nemusíte se ničeho bát, nájemné vám bude chodit stále. To, zda podnájemník bude platit, nebo ne, je již náš problém. Od toho přeci službu StálýNÁJEM.cz využíváte.

Jak stanovujete cenu nájmu?

Naši odborníci na pronájem mají dlouholetou praxi v oblasti nemovitostí a mají informace o aktuálních cenách, dále z našich interních cenových dat, za které byty v daných lokalitách pronajímáme a spolupracujících společnostech zabývajících se pronájmem. Tudíž máme několik nástrojů, jak určit správnou cenu.

Na jak dlouho si nemovitost pronajmete?

Je to na individuálním posouzení, ale většinou je to na období mezi 3 roky až 10 lety.

Kolik vaše služby stojí?

Vzhledem k tomu, že se staráme o více bytů, dokážeme se dostat na 12% z nájemného a to včetně nákladů na inzerci, administrativu, a ušlý příjem, v případě neplatičů nebo neobsazeného bytu. To se samotnému majiteli, který vlastní jeden nebo dva byty, málokdy podaří. Již jeden měsíc prázdný byt je pro něj podstatná ztráta, další ztráty mohou způsobit neplatiči nebo nájemníci, kteří byt zdevastují.

Jak se vám platba hradí?

Odečítáme ji každý měsíc z podnájemného uvedeného ve smlouvě s naším podnájemníkem. Pokud je rozdíl mezi nájemným a podnájemným více jak naše marže, tak rozdíl vyplácíme spolu s nájemným majiteli.

Jaké nemovitosti si pronajímáte?

Veškeré byty a bytové domy v Praze a okolí. Staráme se o kompletní správu jak bytového domu, tak bytu, dále o opravy, reklamace, údržby, úklid i revize, když je potřeba.

Navštěvujete byty kvůli případné kontrole?

Určitě ano. Stav vašeho bytu je pro nás nesmírně důležitý. Technik jej navštěvuje minimálně jednou za půl roku, a pokud je potřeba nebo si nejsme zcela jisti, zda je vše v pořádku, klidně i vícekrát. Můžete se samozřejmě kontroly účastnit, nebo vám můžeme pořídit fotodokumentaci.

PRONAJÍMÁTE BYT V PRAZE A OKOLÍ?

Nechte vše na nás a získejte garanci stálého nájmu, který vám bude chodit každý měsíc na den přesně.

Chcete v bytě spolehlivého nájemníka? Domluvit nezávaznou schůzku
  Přihlášení do mého účtu
  Zapomenuté heslo